1.10.2021

Zespół ITSF rywalizuje nie tylko w branży IT!

W ostatnim czasie pozytywnych emocji w IT Solution Factor nie brakowało! Nasze drużyny zdobyły dwa kolejne puchary do kolekcji! Tym razem nie za osiągnięcia biznesowe, ale… sportowe!

Zespół piłkarzy z ITSF wziął udział w charytatywnym turnieju piłkarskim Mistrzostwa IT w Lublinie i wyeliminował aż 6 innych drużyn, strzelił łącznie kilkadziesiąt goli, a dobra passa wygranych meczów utrzymywała się aż do finału! Ostatecznie po zaciętej walce wywalczyliśmy II miejsce na podium!

Mieliśmy też swoich przedstawicieli podczas największej żeglarskiej imprezy branżowej - Regaty IT, które odbywały się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jeden z jachtów IT Solution Factor, mimo trudnych warunków zajął XIII miejsce.

Jak widać wśród naszej załogi jest sporo utalentowanych piłkarzy i żeglarzy! Sportowe zmagania z pewnością pozytywnie wpływają na zamiłowanie do naszej zespołowej pracy w firmie.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram