10.05.2021

Zespół ITSF na #WingsforLifeWorldRun

195 krajów, ponad 184 tysięcy uczestników, prawie 1,6 mln przebiegniętych km i co najważniejsze 4,1mln € zebrane w szczytnym celu. Tak w skrócie można podsumować charytatywny bieg WINGS FOR LIFE WORLD RUN.

Wraz z 7-osobowym zespołem biegaczy reprezentującym naszą firmę IT Solution Factor, dołączyliśmy w niedzielne popołudnie do akcji Wings For Life. Wzięliśmy udział w międzynarodowym wydarzeniu i pobiegliśmy dla tych, którzy nie mogą! Ten niezwykły bieg charakteryzuje się tym, że całkowity dochód przekazywany jest na badania nad rdzeniem kręgowym, aby w przyszłości pomóc skutecznie leczyć jego urazy.

W IT Solution Factor wierzymy, że warto pomagać, dlatego staramy się aktywnie angażować w różne akcje społeczne i charytatywne. Dziękujemy za zaangażowanie naszej firmowej reprezentacji. Razem możemy więcej co ma szczególne znaczenie, gdy działamy w szczytnym celu.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram