21.12.2023

Wesołych Świąt!

W tym wyjątkowym czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wam oraz Waszym rodzinom radości, spokoju, zdrowia i zasłużonego odpoczynku. Niech te magiczne chwile będą dla Was czasem wytchnienia od codziennych spraw, pełnym ciepła i miłości, spędzonym w gronie najbliższych. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie i życzymy Wam, aby kolejny rok naszej współpracy przyniósł nowe możliwości i jeszcze więcej wspólnych sukcesów.

ITSFteam chętnie wspiera różnorodne inicjatywy dobroczynne, a czas świąt jest ku temu szczególną okazją. W przygotowanych przez nas tegorocznych upominkach znalazły się m.in. piękne kolorowe świece sojowe, wykonane ręcznie przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. św. Józefa w Oleszycach. Wysłane przez nas świąteczne kartki z ekologicznego, przyjaznego dla środowiska papieru, zostały przygotowane na podstawie prac artystów z XI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat Nikiforów”. Konkurs realizowany jest w ramach programu Nikifory, a dochód ze sprzedaży kartek został przekazany na dalszą realizację programu oraz na wsparcie artystów z niepełnosprawnościami.

W ramach naszej corocznej akcji „Mikołaje z ITSF” przygotowaliśmy również świąteczne prezenty dla wychowanków warszawskiego Domu Dziecka nr 15 oraz podopiecznych placówki specjalistyczno-terapeutycznej Bajkowy Dworek. To dla nas nie tylko sposób na złożenie świątecznych życzeń, ale przede wszystkim możliwość przekazania odrobiny ciepła i uśmiechu tym, którzy go najbardziej potrzebują.


Zachęcamy również Was do dzielenia się dobrem z innymi, nie tylko w czasie Świąt. 🙂

#święta #ITSF #ITSFteam #WspólnieDlaInnych #MikołajezITSF #ITSolutionFactor #ŚwiatNikiforów #Nikifory #WTZOleszyce


Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram