28.06.2023

Eliminacje do finału ITSF CUP 2023 już za nami!

W miniony weekend, na kortach Legia Tenis & Golf, partnera strategicznego wydarzenia, odbył się turniej eliminacyjny do ITSF CUP, czyli organizowanych przez nas mistrzostw tenisa ziemnego dla branży IT. Kilkudziesięciu zawodników z różnych firm z całej Polski, których połączyła wspólna pasja, walczyło o udział w wielkim turnieju finałowym, który odbędzie się 9 września. Rywalizacja była zacięta, a poziom gry zawodników naprawdę wysoki!

Jest o co walczyć, bo nagrodą dla finalisty mistrzostw są 2 bilety na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Roland Garros 2024. Nie zabranie również nagród niespodzianek, przygotowanych przez partnera strategicznego wydarzenia Lexus Polska.

Wszystkim uczestnikom tegorocznych eliminacji dziękujemy za udział w turnieju, zaangażowanie w grę, pozytywną energię i wartościowy branżowy networking! Półfinalistom gratulujemy zakwalifikowania się do rozgrywek finałowych i życzymy udanych treningów przed tym wielkim dniem.

Zobaczcie naszą fotorelację z turnieju!

Partnerzy strategiczni: Lexus Polska, Legia Tenis & Golf

Partner wydarzenia: No Fluff Jobs

Partnerzy medialni: CRN Polska, IT RESELLER, Programista Magazyn, Computerworld Polska

#IT #ITSolutionFactor #ITSFCUP #ITSFCUP2023 #tennis #business #tenis #turniejtenisowy

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram