3.07.2023

IT Solution Factor w rankingu czołowych firm IT w raporcie Computerworld TOP200

Ukazał się kolejny kompleksowy raport o branży IT w Polsce - TOP200. Nasza spółka potwierdziła swoją mocną pozycję na rynku, zdobywając wysokie miejsca w kilkunastu kategoriach rankingu, przygotowanego przez redakcję Computerworld.

Nasza firma to #4 największy dostawca rozwiązań wirtualizacji i konteneryzacji! Utrzymujemy w tym zestawieniu wysoką pozycję już od kilku lat.

W odniesieniu do rankingu z 2021 r., awansowaliśmy z 40 na #33 miejsce w zestawieniu największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego, a dzięki dynamice wzrostu sprzedaży r/r o 57% dla sektora ochrony zdrowia, zajęliśmy wysoką #12 pozycję. Nasza lokata wzrosła również dla sektora informatycznego, gdzie dzięki 47% dynamice sprzedaży znaleźliśmy się na #46 miejscu. Dla sektora transportu, spedycji i logistyki oraz sektora dużych firm i korporacji uplasowaliśmy się w pierwszej #50 największych dostawców.

Polepszyliśmy swój wynik wśród największych dostawców sprzętu IT, kwalifikując się do pierwszej #70 firm. Aż o 11 pozycji przeskoczyliśmy w rankingu dostawców systemów pamięci masowych, zajmując w nim #19 miejsce.

Odnotowaliśmy awans w sektorze handlu, zajmując #62 miejsce oraz w sektorze energetycznym, gdzie w zestawieniu największych dostawców uplasowaliśmy się na #31 pozycji. Trafiliśmy do pierwszej #50 dla sektora edukacyjnego i naukowo-badawczego. Zadebiutowaliśmy w rankingu największych dostawców dla sektora przemysłowego, budowlanego i produkcji, trafiając do pierwszej #100 zestawienia. Jesteśmy na #27 lokacie w grupie największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora administracji publicznej i służb mundurowych.

Znaleźliśmy się w pierwszej #30 największych dostawców usług integracyjnych i awansowaliśmy z 25 na #19 miejsce w klasyfikacji największych dostawców rozwiązań bezpieczeństwa. Odnotowaliśmy także wzrost w kategorii największych dostawców usług serwisowych, zajmując ostatecznie #18 miejsce w tabeli. Trafiliśmy do pierwszej #100 firm, będących największymi dostawcami oprogramowania i zajęliśmy #20 miejsce wśród największych dostawców oprogramowania na licencjach firm trzecich.

Wysoką lokatę odnotowaliśmy także wśród największych dostawców serwerów, gdzie znaleźliśmy się na #11 miejscu. Jesteśmy na #22 pozycji w kategorii największych dostawców sprzętu firm trzecich i na #18 w kategorii największych dostawców rozwiązań sieciowych.

Dziękujemy całemu zespołowi ITSF za codzienną pracę, realizację ambitnych celów i wkład w rozwój naszej firmy. To dzięki Wam możemy rok do roku odnotowywać tak wysokie wyniki w rankingu czołowych firm IT w Polsce.

#IT #ITSolutionFactor #TOP200 #Computerworld #ComputerworldPolska #rankingfirmIT #liderzyIT

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram