15.03.2023

Jedyny taki w Polsce turniej tenisowy dla branży IT – czyli kolejna edycja ITSF CUP 

Zapraszamy na trzecią edycję mistrzostw w tenisie ziemnym – ITSF CUP 2023! Z przyjemnością kontynuujemy tę sportową okazję do współzawodnictwa i networkingu przedstawicieli firm, związanych z polską branżą informatyczną. Cieszy nas, że poprzednie dwie edycje spotkały się z niezwykle pozytywnymi opiniami wśród uczestników, a tak wysokiego poziomu turnieju nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Do uczestnictwa zachęcamy osoby zarówno biznesowe, jak i techniczne reprezentujące działy informatyczne w firmach niezależnie od branży, a także producentów, dystrybutorów i integratorów IT.

Wydarzenie odbędzie się 9 września 2023 roku w Warszawie. Jednak już dziś (15.03) otwieramy zapisy do eliminacji, podczas których wyłonimy zawodników do turnieju!

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tym sportowym święcie, zgłoszenia mogą przesyłać do 16 kwietnia 2023 r. Zastrzegamy, że w zależności od liczby zgłoszonych zawodników może być konieczne przeprowadzenie 1-dniowego turnieju kwalifikacyjnego. Ostateczną formę ogłosimy po zamknięciu zgłoszeń.

Zapraszamy do obejrzenia relacji i galerii z poprzedniej edycji #ITSFCUP2022 (https://itsf.com.pl/itsf-cup-2022-podsumowanie/). Również w tym roku, gracze będą mieli szansę spróbować swoich sił w rywalizacji o atrakcyjne nagrody - trofeum ITSF CUP oraz nagrodę główną: dwie wejściówki na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Rolanda Garrosa 2024.

WAŻNE DATY

Zapisy na eliminacje ruszają dokładnie 6 miesięcy przed turniejem!

13 marca 2023 - 16 kwietnia 2023

Rejestracja wszystkich chętnych – online

9 września 2023

Turniej finałowy ITSF CUP 2023

Jeśli wyrażają Państwo chęć udziału w tegorocznej edycji, zapraszamy do rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona! Uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat związanych z wydarzeniem.

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE

Organizatorem ITSF CUP jest IT Solution Factor Sp. z o.o., w przypadku pytań prosimy o e-mail na adres: marketing@itsf.com.pl

Partner wydarzenia - No Fluff Jobs

Partnerzy medialni - CRN, IT Reseller, Programista Magazyn

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram