17.04.2023

Partnerzy strategiczni turnieju ITSF CUP Lexus Polska i Legia Tenis&Golf

Z początkiem tygodnia mamy wspaniałe wieści! Wypracowana przez pierwsze dwie edycje renoma organizowanego przez nas turnieju ITSF CUP dla branży IT i ogromne zainteresowanie uczestników pozwoliło nam tegoroczną edycję przenieść na jeszcze wyższy poziom. 

Do naszego turnieju dołączyli partnerzy strategiczni Lexus Polska i Legia Tenis&Golf. Topowe marki, które wszystkim z pewnością kojarzą się z tenisowym światem. 

Tym samym mamy przyjemność potwierdzić, iż wielki finał rozgrywek ITSF CUP 2023 odbędzie się 9 września na prestiżowych kortach warszawskiego klubu w samym centrum stolicy. Ze względu na partnerstwo z marką luksusowych samochodów planujemy szereg niespodzianek podczas eventu.  

Klub Legia Tenis&Golf posiada 93-letnią tradycją tenisową i dysponuje 10 kortami oraz 2 500 miejsc z trybunami! Głównym sponsorem obiektu jest Lexus Polska. Marka samochodowa Lexus od zawsze globalnie wspierała sport jakim jest tenis, dlatego w Polsce również przyczynia się do promowania tej dyscypliny i wsparcia najlepszych tenisistów w naszym kraju poprzez program Lexus Tennis Talents by Legia. 

Chcielibyśmy się także pochwalić, że dla zwycięzcy ubiegłorocznej edycji udało nam się zakupić bilety na dzień turniejowy Roland Garros 2023 przy samym korcie! Było to nie lada wyzwanie, bowiem bilety są niezwykle pożądane i rozchwytywane przez kibiców z całego świata. 

Pozostały ostatnie dni na rejestrację:

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE

Z uwagi na ogromną ilość zgłoszeń zastrzegamy, iż spodziewamy się przeprowadzenie turnieju kwalifikacyjnego. W najbliższym czasie wszystkie szczegóły prześlemy zarejestrowanym zawodnikom. 

Partnerzy strategiczni wydarzenia – Lexus Polska, Legia Tenis & Golf  

Partner wydarzenia - No Fluff Jobs 

Partnerzy medialni - CRN Polska, IT RESELLER, Programista Magazyn  

#tennis #business #IT #ITSolutionFactor #ITSFCUP2023 

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram