4.08.2021

Otwarcie nowego centrum magazynowo-serwisowego ITSF

Spółka ITSF otworzyła nowy, większy magazyn o powierzchni ponad 300 m2, a także powiększyła przestrzeń biurową dla pracowników.

„Naszym priorytetem jest świadczenie usług serwisowych dla naszych klientów na najwyższym poziomie oraz bardzo restrykcyjnym czasie reakcji SLA. Dynamiczny rozwój kontraktów wsparcia technicznego, również w obszarze świadczenia usług gwarancyjnych w imieniu producenta spowodował, że zdecydowaliśmy się na migrację do nowego centrum magazynowo-serwisowego. Dzięki większej przestrzeni i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa usprawnimy obsługę kontraktów w Polsce, ale też w Europie” - komentuje Kacper Konopiński, CEO IT Solution Factor.

Pracy było sporo, ale dzięki zaangażowaniu pracowników cały proces udało się ukończyć bez żadnego uszczerbku na jakości świadczonych przez nas usług. Nowa przestrzeń magazynowa i serwisowa to kolejny rozdział w historii ITSF. Nie zwalniamy tempa i przy takich możliwościach planujemy działać jeszcze prężniej!

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram