26.06.2023

Nowa siedziba IT Solution Factor

IT Solution Factor intensywnie rozwija się już od 6 lat, stając się jedną z wiodących firm technologicznych w Polsce, dostarczającą zaawansowane rozwiązania informatyczne światowych producentów oraz eksperckie usługi wdrożeniowe i serwisowe. Dbamy o satysfakcję naszych klientów, ale również pracowników, bo wiemy jak ważne jest zapewnienie zespołowi komfortowych warunków pracy i przyjaznego otoczenia.

Nadszedł czas na kolejny ważny krok w rozwoju naszej firmy – otworzyliśmy nowe biuro w kompleksie Equator Office na Warszawskiej Ochocie. Pod koniec zeszłego tygodnia Prezes Zarządu, Kacper Konopiński, oficjalnie powitał pracowników w siedzibie IT Solution Factor przy Al. Jerozolimskich 98, w budynku myhive Nimbus.

Mamy przyjemność pracować na 14. piętrze, skąd roztacza się wspaniała panorama całej Warszawy. Nowa przestrzeń biurowa mieści się na ponad 600 m2 i została zaprojektowana w sposób komfortowy, funkcjonalny i nowoczesny. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych oraz ergonomicznych rozwiązań dla codziennego komfortu pracy z pewnością docenią nasi pracownicy. Każdy zespół z zaangażowaniem dokonywał wyboru grafik, które uatrakcyjniły odbiór wizualny przestrzeni. Do dyspozycji mamy kilka sal konferencyjnych z interaktywnym systemem multimedialnym, pomieszczeń do pracy indywidualnej, dużą kuchnię z miejscem do odpoczynku, jak również taras z którego mogliśmy podziwiać podczas otwarcia spektakularny zachód słońca. 

Nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych spotkań, inspirujących dyskusji i opracowywania innowacyjnych rozwiązań w naszej nowej lokalizacji.

#IT #ITSolutionFactor #newoffice #newheadquarter #nimbus #myhive

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram