30.11.2022

Najwyższy status partnerski HPE Platinum Partner – po raz kolejny przyznany IT Solution Factor!

To już czwarty rok z rzędu, w którym otrzymujemy najważniejsze potwierdzenie naszego doświadczenia i kompetencji specjalistów ITSF. Wczoraj odwiedziła nas delegacja z kanału partnerskiego Marek Hojda (Indirect Sales Manager) i Aneta Pękala (Partner Business Manager) z pysznym tortem, który nadrukowane miał zaszczytne insygnia platynowego partnera.  

Historycznie przez pierwszy rok działalności naszej firmy byliśmy partnerem Silver, potem na rok uzyskaliśmy tytuł partnera Gold oraz autoryzację serwisową Delivery, a od tamtego czasu nieprzerwanie możemy pochwalić się platyną. Posiadamy liczne certyfikaty i referencje z technologii HPE i Aruba z sektora prywatnego oraz publicznego. To właśnie te czynniki wpływają na zaufanie naszych klientów jako rzetelnego dostawcy tych rozwiązań. Wyróżnienie w postaci statusu partnerskiego wpisuje się również w wartości i długofalową strategię firmy – której celem jest świadczenie usług swoim klientom na najwyższym poziomie. 

Dziękujemy całemu zespołowi ITSF za profesjonalną pracę każdego dnia, a także współpracę i zaufanie ze strony partnera biznesowego Hewlett Packard Enterprise. 

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram