22.12.2021

Mikołaje z ITSF

W IT Solution Factor od lat dbamy o tradycję związaną z działalnością charytatywną. Co roku szczególnie w okresie świątecznym organizujemy coś wyjątkowego! Tym razem nasi pracownicy zostali prawdziwymi św. Mikołajami! W ramach niespodzianki podjęliśmy współpracę z dwoma domami dziecka znajdującymi się w Płocku. Wybór miasta nie był przypadkowy, ponieważ w Płocku znajduje się oddział naszego Service Desk’u.

Poprosiliśmy wychowanków domów dziecka, aby napisali do św. Mikołaja. Wykazali się oni niezwykłą wyobraźnią i zdolnościami plastycznymi sporządzając piękne listy. Następnie listy zostały przekazane Mikołajom z ITSF, którzy podjęli wyzwanie spełnienia ich świątecznych marzeń.

Każdy ITSF-owy Mikołaj sam lub ze swoją rodziną przygotował i zapakował prezent, co pozwoliło zachować osobisty charakter akcji i spersonalizować podarunki.

Cieszymy się z zaangażowania naszych pracowników, którzy rozumieją, na czym polega prawdziwa magia świąt! Prezenty już zostały dostarczone do dzieci i jesteśmy przekonani, że wywołają uśmiechy na niejednej twarzy 😊

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram