23.12.2022

Mikołaje z ITSF

Tradycja związana z działalnością charytatywną jest wpisana w DNA naszej firmy. Co roku w IT Solution Factor, szczególnie w okresie świątecznym organizujemy coś wyjątkowego! Kontynuujemy akcję #MikołajezITSF i drugi rok z rzędu nasi pracownicy zostali prawdziwymi św. Mikołajami! Tym razem w ramach działań spełniliśmy marzenia dzieci i ich mam. Świąteczną akcję zorganizowaliśmy dla Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej oraz Domu Samotnej Matki. 

Poprosiliśmy wychowanków ww. placówek, aby napisali do św. Mikołaja listy, które zostały przekazane Mikołajom z ITSF. Podjęli oni wyzwanie spełnienia ich świątecznych marzeń. 

Prezenty spakowaliśmy wspólnie w biurze, co pozwoliło z jednej strony zachować osobisty charakter i spersonalizować podarunki, a także zintegrować się wspólnie w szczytnym celu! 

Cieszymy się z zaangażowania naszych pracowników, którzy rozumieją, na czym polega prawdziwa magia świąt! Prezenty dzieciom dostarczyły osobiście ITSFowe Elfy. Wywołały one (prezenty i Elfy) uśmiechy na niejednej twarzy 😊 

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram