13.05.2021

Konferencja VMware EMPOWER Online 2021 - podsumowanie

VMware EMPOWER Online 2021 już za nami. Przez 3 dni byliśmy świadkami wydarzenia online, które scala partnerów producenta na całym świecie. Podczas jednej konferencji mieliśmy możliwość rozmów z reprezentantami z różnych rynków: EMEA, APJ i Americas, zdobycia bezcennej wiedzy, a także udziału w wymianie doświadczeń na temat technologii i rynkowych trendów.

Na wydarzenie złożyło się ponad 175 sesji technicznych i marketingowych. Podczas każdej sesji istniała możliwość rozmowy ze specjalistami z danego zagadnienia co pozwoliło uczestnikom zagłębić się w tematykę sprzedażową, techniczną oraz marketingową. Jednak VMware EMPOWER Online 2021 to znacznie więcej. Odbyło się sporo ciekawych spotkań organizowanych przez partnerów takich jak Intel i Oracle na przykład Full Metal Cloud: Delighting VMware Customers in the Cloud. Dodatkowo bardzo interesującym punktem programu było wystąpienie Keren Elazari - k3r3n3, która przedstawiła z pasją i zaangażowaniem szereg informacji związanych z cyberbezpieczeństwem. W trakcie sesji pod nazwą Intrinsic Security wiele sesji poświęconych było właśnie tej tematyce. W jednej z prezentacji mogliśmy zapoznać się z hasłem VMware Security Strategy: Security Solutions that Interconnect to w dużym skrócie zastosowanie rozwiązań, które udostępnia VMware. Te rozwiązania współpracują ze wszystkimi narzędziami jakie dostępne są dla klientów. W czasie obecnej pandemii bardzo dużą popularnością cieszyły się sesje dotyczące działu Anywhere Workspace. Omówiono podczas nich w jaki sposób produkty VMware zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy zdalnej, a także umożliwiają pracę z każdego zakątka świata. Tak, aby każdy pracownik mógł dostarczać klientom usługi najwyższej jakości.

Dzięki zorganizowanym sesjom, rozmowom technicznym, a także garściom praktycznych porad, jako uczestnicy i partnerzy mogliśmy przetestować rozwiązania przed wdrożeniem ich u naszych klientów. W Hands-on-Lab zdobyliśmy praktyczną wiedzę o dostarczaniu usług najwyższej jakości.

Pomimo, że głównym komentarzem powtarzanym w czasie i po konferencji było „Missing the real life networking” dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w sesjach zdalnych i poszerzać swoją wiedzę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia, aby wzmacniać swoje umiejętności.

#VMware #ITSF #VMwareEMPOWER

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram