12.01.2022

Kolejny certyfikat jakości ISO w ITSF

Z dumą komunikujemy otrzymanie kolejnego certyfikatu jakościowego ISO przez IT Solution Factor: 
 
ISO/IEC 20000-1:2018 
 
Certyfikat ten jest potwierdzeniem, że spełniamy normy wymagane do prowadzenia działalności w zakresie projektowania, produkcji, wdrażania i serwisowania systemów informatycznych, outsourcingu IT oraz handlu oprogramowaniem, komputerami i podzespołami komputerowymi.  
 
Jest to norma dostosowana do najnowszego standardu systemu zarządzania usługami IT (ITSMS) ISO/IEC 20000-1, który umożliwia organizacji wykazanie stosowania najlepszych praktyk obejmujących zarządzanie zewnętrznymi i wewnętrznymi podmiotami oraz usługami w dążeniu do spełnienia potrzeb firmy oraz klientów. Pomaga także organizacji stale ulepszać dostarczanie usług IT oraz dostosowywać się do najlepszych praktyk ITIL®. 
 
W ostatnim czasie zdobyliśmy także Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodny z normami ISO 14001 oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymogami ISO/IEC 27001.  
 
Od 2020 roku posiadamy system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001, w pełnym zakresie działalności. W tym roku odnowiliśmy także certyfikat Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), który pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w środowiskach, w których są przetwarzane dane posiadaczy kart płatniczych.  
 

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram