29.01.2024

ITSF z najwyższym poziomem partnerskim Fortinet

Mamy to!

Podobnie jak w poprzednich latach, również i na ten rok zdobyliśmy najwyższy poziom partnerski Fortinet. To wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w projekty z zakresu cyberbezpieczeństwa z użyciem technologii Fortinet. Status Expert to nie tylko zaszczytny tytuł – stoją za nim liczne referencje, imponujące wyniki sprzedażowe naszej spółki oraz ekspercka wiedza w zakresie projektowania, konfiguracji i rozwiązywania problemów związanych z bezpieczeństwem sieci.
 
Posiadamy również najwyższy poziom certyfikacji Fortinet Network Security Expert (NSE) - NSE 8/FCX. Swoim zakresem obejmuje on szeroki zakres wiedzy i umiejętności dotyczących projektowania zabezpieczeń sieci oraz konfiguracji i rozwiązywania problemów w złożonych środowiskach sieciowych.
 
Dzięki utrzymaniu pozycji w programie partnerskim Fortinet Engage, będziemy kontynuować wysoki poziom współpracy marketingowej i technicznej. Wiąże się to m.in. z szerokim zakresem korzyści i przywilejów, takich jak większe wsparcie ze strony producenta, preferencyjne warunki zakupu produktów oraz udział w dodatkowych aktywnościach prowadzonych dla klientów końcowych. Wszystko to gwarantuje sukces projektowy dla firm i instytucji, które obsługujemy.

#IT #ITSolutionFactor #Fortinet #partnership #FortinetEngage #SecurityExpert #cybersecurity


Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram