30.08.2021

ITSF w nowym Raporcie ITWiz BEST100

Według szacunków IDC wartość polskiego rynku ICT w roku 2020 wzrosła do 19,3 mld USD (75 mld zł). Na 2021 rok przewidywany jest wzrost powyżej 5%, to znaczy, że wartość rynku ICT w Polsce przekroczy 20 mld USD.

Te i inne ciekawe wnioski płyną z nowego Raportu ITWiz BEST 100 – edycja 2021, zawierającego rankingi producentów i dostawców rozwiązań oraz usług IT obecnych na polskim rynku.

Nasza firma kolejny rok z rzędu znalazła się w zestawieniu największych firm IT w Polsce. Tym razem IT Solution Factor uplasował się z wynikiem prawie 40% większym w stosunku do zeszłego roku. Jedne z wyższych pozycji odnotowaliśmy w zestawieniach dotyczących wzrostu sprzedaży serwerów w roku 2020 - #10 miejsce, sprzedaży rozwiązań bezpieczeństwa - #11, systemów pamięci masowych - #12, a także sprzedaży do sektora opieki zdrowotnej - #13.

W pierwszej dwudziestce firm IT w Polsce znaleźliśmy się w zestawieniach dotyczących: największej sprzedaży do sektora energetyki, sprzedaży usług serwisowych oraz integracyjnych. W zdecydowanej większości tabel odnotowaliśmy wzrosty ze sprzedaży do poszczególnych sektorów.

Raport został przygotowany przez magazyn ITwiz wspólnie z partnerem merytorycznym International Data Corporation (IDC).

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram