9.09.2021

ITSF - VMware Master Services Competency w obszarze Cloud Management and Automation

W IT Solution Factor kontynuujemy inwestycje w rozwój kompetencji w obszarze wdrażania i obsługi rozwiązań technologicznych dostarczanych przez VMware.

Dzięki spełnieniu wszystkich kryteriów certyfikacyjnych, sprzedażowych i referencyjnych udało się nam osiągnąć Master Services Competency w obszarze Cloud Management and Automation. Jest to kompetencja podkreślająca głębokie zrozumienie i umiejętności wykorzystania zasad i metodologii oraz doświadczenie specjalistów IT Solution Factor w dostarczaniu rozwiązań i usług z zakresu zarządzania chmurą.

Jako że posiadamy już Master Solution Competency w kategorii Data Center Virtualisation, jest to nasza kolejna kompetencja z najwyższej kategorii MSC u tego producenta.

Posiadamy także „solution competency” w prawie wszystkich obszarach portfolio VMware oraz jako jeden z kilku integratorów IT w naszym kraju możemy poszczycić się najwyższym statusem partnerskim Principal Solution Provider.

Podczas realizacji projektów nasz zespół nieustannie potwierdza, że w jego skład wchodzą certyfikowani specjaliści najwyższej klasy posiadający niezbędne doświadczenie w zakresie projektowania i implementacji szerokiego spektrum rozwiązań VMware.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram