18.05.2023

ITSF strategicznym partnerem konferencji CyberGOV

Czy zastanawialiście się, jakie są minusy wykorzystywania sztucznej inteligencji? Mechanizmy AI coraz szybciej wkraczają w naszą codzienność i bez wątpienia ułatwiają nam pracę, jednak ich niewłaściwe wykorzystanie może również przynieść ogromne straty. AI wykorzystywana jest na przykład do przygotowywania ataków hakerskich i tworzenia złośliwego oprogramowania.

„Jak przerwać łańcuch ataku z użyciem mechanizmów AI?” – o tym opowiadał dziś na konferencji CyberGOV podczas swojego wystąpienia Marcin Krzemieniewski z zespołu ITSF oraz Sebastian Krystyniecki z Fortinet. Wydarzenie dedykowane jest instytucjom z sektora publicznego, a tematyka wystąpień skupia się na podnoszeniu poziomu cyberbezpieczeństwa - istniejących zagrożeniach, wymogach formalnych oraz dostępnych rozwiązaniach.

19 maja, w drugim dniu konferencji, zapraszamy Was do udziału w prowadzonych przez nas warsztatach, podczas których będziecie mogli w praktyce przetestować ekosystem rozwiązań wykorzystujących mechanizmy AI oparte na sieciach neuronowych, dzięki którym można nie tylko zwalczać, ale i efektywnie zapobiegać zagrożeniom.

Zachęcamy Was do aktywnego udziału w warsztatach oraz do odwiedzenia naszego stoiska!

Czekamy na Was 18-19.05 w Sound Garden Hotel w Warszawie.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram