20.09.2021

ITSF CUP 2021 – podsumowanie

W miniony weekend miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla polskiej branży IT – ITSF CUP 2021. To pierwszy turniej tenisowy w którym rywalizowali przedstawiciele firm informatycznych oraz działów IT przedsiębiorstw z innych branż.

Deszczową, jesienną aurę od samego początku rozgrywek skutecznie podgrzewały sportowe emocje i zacięta rywalizacja. Do rozgrywek przystąpiło łącznie 16 zawodników. Turniej składał się z 25 meczów, które odbyły się na 4 kortach. Poza zaciętym współzawodnictwem uczestnicy mieli okazję do wielu pasjonujących rozmów i wymiany doświadczeń.

„Wszyscy zawodnicy wykazali się umiejętnościami na wysokim poziomie, co pozwoliło nam podziwiać wiele mocnych serwisów i emocjonujących wymian. Jesteśmy dumni, że zaproszeni przez nas uczestnicy grali z wielką pasją i zaangażowaniem” – komentuje Mikołaj Wiśniak, CTO w IT Solution Factor.

Zwieńczeniem zawodów był wieczorny mecz finałowy, w którym gra toczyła się o nagrodę główną – 2 bilety na turniejowy dzień Roland Garros 2022. Zwycięzcą ITSF CUP 2021 został Piotr Saczuk (Suntech). Wicemistrzostwo w turnieju zdobył: Dariusz Osiak (Centrum Informatyki Resortu Finansów), natomiast półfinalistami ex aequo zostali: Artur Wroński (IBM Polska) oraz Tomasz Rot (Barracuda Networks).

Wszystkim na podium serdecznie gratulujemy najlepszych wyników. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, że byli częścią tego wydarzenia i uświetnili je swoją grą.

Wydarzenie odbyło się w klubie tenisowym TENES pod Warszawą i zostało objęte patronatem medialnym magazynu dla branży IT – CRN, Computer Reseller News Polska.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram