21.12.2021

IT Solution Factor wśród Gazel Biznesu 2021

Ukazały się wyniki tegorocznej edycji plebiscytu Gazele Biznesu. Z przyjemnością informujemy, że nasza firma znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

Gazele Biznesu to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking firm na polskim rynku. Jest on organizowany nieprzerwanie od 2000 roku i bazuje na najbardziej obiektywnym kryterium, jakim są wyniki finansowe.

Wyróżnienie to jest ukoronowaniem 5 lat ciężkiej pracy naszego zespołu w dążeniu do zbudowania silnego, a także wiarygodnego finansowo przedsiębiorstwa. 

W tegorocznym zestawieniu wzięło udział aż 4490 firm z całej Polski. IT Solution Factor zostało sklasyfikowane na 86 miejscu w województwie mazowieckim. Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród firm o takim samym profilu działalności PKD, natomiast w kategorii branżowej uplasowaliśmy się na 19 miejscu. 
Dziękujemy naszym pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym, którzy są niewątpliwie częścią tego wyróżnienia.

Zachęcamy także do lektury wywiadu z naszym Prezesem – Kacprem Konopińskim, który podsumowuje drogę IT Solution Factor do miejsca w którym jesteśmy oraz plany na przyszłość:

Jesteśmy częścią cyfrowej transformacji przedsiębiorstw - Puls Biznesu - pb.pl 

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram