3.09.2020

IT Solution Factor w rankingu ITwiz BEST100 2020

W ostatnim czasie ukazał się nowy Raport ITwiz BEST100 - edycja 2020. Zawiera on rankingi producentów i dostawców rozwiązań oraz usług IT obecnych na polskim rynku. Wydanie zawiera także ciekawe artykuły i komentarze na temat transformacji branży informatycznej.

IT Solution Factor znalazł się na 166 miejscu w zestawieniu aż 419 firm! Najwyższe pozycje, bo w pierwszej #10 odnotowaliśmy w dwóch kategoriach rankingu - wśród firm o największej sprzedaży do sektora opieki zdrowotnej, a także sprzedaży do sektora energetyki w roku 2019.

Zajęliśmy również mocne pozycje w zestawieniach dotyczących sprzedaży systemów pamięci masowych #13 oraz sprzedaży usług serwisowych #15. Wysokie wyniki osiągnęliśmy także w sprzedaży do sektora administracji publicznej i służb mundurowych #20, a także sprzedaży do sektora bankowego #29 i sektora handlu #30.

Nasze przychody ze sprzedaży produktów i usług IT, wzrosły z porównaniem do zeszłego roku  średnio o ponad 50 %.

Jesteśmy dodatkowo partnerem Sektora Usługi IT wraz z naszym partnerem technologicznym - Hewlett Packard Enterprise. Polecamy zapoznanie się z wywiadem z Kacprem Konopińskim, Prezesem Zarządu ITSF. Dotyczy on m.in. cyfrowej transformacji, rozwiązań Hewlett Packard Enterprise (HPE), wdrażanych przez ITSF, jak również wyzwań w dobie Covid-19, jakie stoją dziś wobec branży IT.

Raport został przygotowany przez magazyn ITwiz wspólnie z partnerem merytorycznym International Data Corporation (IDC).

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram