20.05.2021

IT Solution Factor w gronie wyróżniających się partnerów podczas Dell Technologies Partner Awards 2021

Wczoraj odbyła się Gala rozdania nagród 7. edycji konkursu Dell Technologies Partner Awards 2021. Podczas wydarzenia online firma Dell Technologies jak co roku nagrodziła najlepszych partnerów handlowych, którzy wyróżnili się skutecznością sprzedaży oraz promocji produktów i rozwiązań Dell Technologies.

Miło nam poinformować, że nasza spółka została nominowana w kategorii „Rising Star”. Nominację w tej kategorii otrzymały firmy, które są nowymi partnerami Dell Technologies, a w zeszłym roku wyróżniły się rozwojem kompetencji i działaniami handlowymi, przyczyniając się do pozyskania nowych klientów i wzrostu wyników sprzedaży produktów z portfolio producenta.

Nominacja jest dla nas wyróżnieniem potwierdzającym, że nasi specjaliści dysponują wiedzą i doświadczeniem w projektach wykorzystujących te rozwiązania na wysokim poziomie. W ostatnim czasie nasza spółka uzyskała również autoryzację Gold Partner w programie partnerskim DELL Technologies.

Dziękujemy Dell Technologies Poland i liczymy na dalszą owocną współpracę. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym w konkursie!

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram