10.11.2021

IT Solution Factor sponsorem głównym klubu piłkarskiego KTS Weszło

W ostatnim czasie zostaliśmy głównym sponsorem klubu piłkarskiego KTS Weszło.

Działalność KTS Weszło oparta jest na trzech filarach: drużynie piłkarskiej, akademii futbolu dla dzieci i młodzieży oraz centrum sportowym. Zespół w minionym sezonie zdominował A klasę, awansując do ligi okręgowej na pięć kolejek przed końcem rozgrywek. Jest to klub unikalny na płaszczyźnie sportowej, jak również biznesowej. Podczas niedawnej emisji akcji w ramach kampanii crowdfundingowej, 20% wartości klubu zostało oddane w ręce inwestorów. Zebrano 4,5 mln zł, co stanowi rekordową wartość w historii polskiego crowdfundingu. Akcjonariusze otrzymają realną możliwość podejmowania decyzji dotyczących działalności klubu.

Poza odnoszącą sukcesy drużyną piłkarską, KTS Weszło ma w planach budowę centrum sportowego będącego siedzibą akademii sportu dla dzieci i młodzieży. Stanowi to ważny aspekt zaangażowania klubu pokrywający się z misją IT Solution Factor dotyczący naszej działalności na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wierzymy, że nic tak nie wzmacnia więzi w zespole jak wspólna sportowa rywalizacja, dlatego też bierzemy czynny udział w wielu aktywnościach. Drużyna piłkarska IT Solution Factor odnosi sukcesy w Elit Lidze, a część naszych pracowników reprezentuje firmę w Regatach IT. Jesteśmy także organizatorem corocznych rozgrywek tenisa ziemnego w branży IT - ITSF CUP.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram