4.07.2022

IT Solution Factor potwierdza prężny rozwój w najnowszym raporcie Computerworld TOP200

Kolejny rok z rzędu nasza spółka znalazła się na wysokich pozycjach rankingu TOP200 przygotowanego przez redakcję Computerworld. Jest to jubileuszowe 30 wydanie tego prestiżowego raportu, a dla naszej spółki to również okrągła rocznica, bo obchodzimy w tym roku 5-lecie działalności na rynku.

Spektakularny rozwój projektów w 2021 roku, spowodował ogólny wzrost wyników r/r naszej spółki o 42%! To spowodowało awans o 17 miejsc i uplasowanie się na #132 pozycji w zestawieniu 367 największych firm informatycznych w Polsce.

Kolejny rok z rzędu utrzymujemy wysoką pozycję w pierwszej #5 wśród dostawców rozwiązań wirtualizacji i konteneryzacji. Uzyskaliśmy także awans na #10 lokatę w czołówce największych dostawców oprogramowania na licencjach firm trzecich. Osiągnęliśmy także wzrost w tabeli dostawców usług integracyjnych, ostatecznie zajmując #33 miejsce.

ITSF uplasowało się na wysokim #13 miejscu w klasyfikacji największych dostawców serwerów oraz na tej samej pozycji wśród dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora ochrony zdrowia.
W zestawieniu największych dostawców usług serwisowych zajęliśmy #20 pozycję.

Na #22 miejsce IT Solution Factor trafiło w zestawieniach największych dostawców rozwiązań sieciowych oraz największych dostawców stacji roboczych, komputerów osobistych i peryferiów w 2021 roku, a #24 lokata przypadła nam w rankingu największych dostawców sprzętu firm trzecich.

Znaleźliśmy się także na #25 pozycji w grupie największych dostawców rozwiązań bezpieczeństwa oraz w grupie największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora administracji publicznej i służb mundurowych.

Dzięki dynamice wzrostu sprzedaży do sektora bankowego aż o 60%, uzyskaliśmy #28 lokatę wśród największych dostawców rozwiązań i usług IT dla tej branży.  Udało nam się także uzyskać awans o 16 miejsc w tabeli największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego co uplasowało nas na #40 pozycji.
W pierwszej #40 znaleźliśmy się również w zestawieniu największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora dużych firm i korporacji, polepszając wynik o 9 miejsc r/r.

Zachęcamy także do przeczytania wywiadu z Mikołajem Wiśniakiem, w którym odnosi się do przyszłości rozwiązań chmurowych oraz innowacyjnych trendów takich jak Big Data, blockchain, uczenie maszynowe oraz wykorzystanie mikroserwisów.

Chmura to przestrzeń innowacji - Computerworld

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram