22.01.2021

IT Solution Factor kolejny raz z wyróżnieniem od HPE !

Wczoraj odbył się doroczny Kongres Partnerów Hewlett Packard Enterprise 2021, tym razem wirtualny. Miło nam poinformować, że podczas wydarzenia uroczyście dołączyliśmy do wąskiego grona partnerów HPE z najwyższym statusem Platinum w Polsce. Tytuł ten umacnia naszą pozycję, jako rzetelnego dostawcy rozwiązań tego producenta.

Otrzymaliśmy również nagrodę w kategorii Innowacyjne Osiągnięcia Technologiczne 2020 - The Cloud Comes to You! Wyróżnienie zostało wręczone za nasze zaawansowane technologicznie wdrożenia dla sektora bankowego. To dla nas niezwykle cenne, bowiem potwierdza nasze ogromne zaangażowanie handlowe i najwyższe kompetencje kadry inżynierskiej.

Dziękujemy całemu zespołowi ITSF za profesjonalną pracę każdego dnia, która jest doceniania nie tylko przez klientów, ale również naszego partnera biznesowego. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie kolejne sukcesy sprzedażowe napędzające nas do dalszego rozwoju, a na następnym kongresie spotkamy się już osobiście. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram