19.12.2022

IT Solution Factor wśród Gazel Biznesu 2022

Dziś ukazały się wyniki 23. edycji rankingu Gazele Biznesu organizowanego przez Puls Biznesu. Z przyjemnością informujemy, że nasza firma po raz kolejny znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

Gazele Biznesu to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking firm na polskim rynku. Jest on organizowany nieprzerwanie od 2000 roku i bazuje na najbardziej obiektywnym kryterium, jakim są wyniki finansowe. Do tegorocznego zestawienia zakwalifikowało się 4 597 firm z całej Polski. Nasza spółka, podobnie jak rok temu oscyluje wokół pierwszej setki w województwie mazowieckim.

Bardzo cieszymy się, że nasza codzienna praca i wytrwałość zostały docenione. To wyróżnienie daje nam poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy, jest podziękowaniem dla każdej osoby z zespołu za zaangażowanie, a także uhonorowaniem wiarygodnej pozycji finansowej.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram