11.09.2023

Finał turnieju ITSF CUP 2023

Ach, co to był za turniej!

Finał turnieju ITSF CUP już za nami, ale sportowe emocje jeszcze nas nie opuściły. W sobotę byliśmy świadkami rozgrywek na najwyższym poziomie! Zawodnicy mieli okazję zmierzyć się ze sobą podczas organizowanych przez nas już po raz trzeci mistrzostw tenisa ziemnego dla branży IT. Rozgrywki odbyły się na nowo otwartych kortach twardych warszawskiej Legia Tenis & Golf - Partnera strategicznego wydarzenia. W finałowym turnieju zmierzyło się ze sobą 13 zawodników, wyłonionych w czerwcowych eliminacjach. Łącznie rozegraliśmy 22 mecze na 4 kortach.

Zwycięzcą ITSF CUP 2023 został obrońca tytułu sprzed roku - Przemysław Chudon (Janaszek Electric), któremu jeszcze raz gratulujemy fantastycznej gry! Pan Przemysław otrzymał ufundowaną przez nas nagrodę główną - 2 bilety na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Roland Garros 2024 oraz prezent od Partnera strategicznego wydarzenia Lexus Polska – voucher „Weekend z Lexusem”, upoważniający do wypożyczenia Lexusa RX na wybrany weekend. Drugie miejsce w zaciętej do ostatniej minuty finałowej rywalizacji, zdobył Grzegorz Chamulak (Xcomp), a na trzecim miejscu uplasowali się ex aequo Michał Kulikowski (Frogsbyte) i Dariusz Osiak (Centrum Informatyki Resortu Finansów). Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium odebrali również vouchery na grę na kortach Legii, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe turniejowe koszulki Yonex. W przerwie między meczami nasi zawodnicy mogli skorzystać z usług masażysty sportowego, który pomógł im zregenerować się po intensywnej grze.

ITSF CUP to jednak nie tylko emocjonujące mistrzostwa i zacięta rywalizacja, ale także okazja do branżowego networkingu, wymiany sportowych i zawodowych doświadczeń, a także spędzenia aktywnego czasu z najbliższymi – w przerwach między rozgrywkami mieliśmy bowiem okazję obserwować grę najmłodszych zawodników, członków rodzin naszych finalistów, a kto wie – być może przyszłych zawodników ITSF CUP.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak ekscytujące rozgrywki i gorącą sportową atmosferę! Gratulujemy umiejętności, zaangażowania i ciągłego rozwijania łączącej nas pasji do tenisa. Do zobaczenia na ITSF CUP 2024!

Zobaczcie videorelację z turnieju: FINAŁ ITSF CUP 2023

Partnerzy strategiczni: Lexus Polska, Legia Tenis & Golf

Partner wydarzenia: No Fluff Jobs

Partnerzy medialni: CRN Polska, IT RESELLER, Programista Magazyn, Computerworld Polska

#IT #ITSolutionFactor #ITSFCUP #ITSFCUP2023 #tennis #business #tenis #turniejtenisowy

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram