29.03.2019

Dziękujemy za Galę Partnerów HPE!

Dziękujemy HPE za wczorajszą Galę dla Partnerów! W tym roku konwencja nawiązująca do sztuki IT IS ART była wyjątkowa. Tradycyjne malarstwo, rzeźba i muzyka w zestawieniu z nowoczesnymi technologiami poruszyły duszę, ciało i umysł.

Przedstawiciele polskiego oddziału producenta byli jak zawsze mocno zaangażowani i występowali na scenie w specjalnie przygotowanej inscenizacji. Leonardo da Vinci przekonywał do Infrastruktury Komponowalnej i rozwiązań wyprzedzających epokę: Storwize Infosight, i HPE Synergy.

W dalszej części artyści rzeźbiarze zwrócili uwagę na najbardziej harmonijne rozwiązanie do Data Center, oszczędzające koszty i czas - HPE Simplivity. Inteligentne systemy porównywano do form muzycznych. Zwieńczenie uroczystości stanowiła autoryzacja wszystkich partnerów – IT Solution Factor na scenie oczywiście jako Gold Partner. Wydarzenie uświetnił występ ekspresyjnego zespołu Dziubek Band.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram