21.09.2023

6-lecie IT Solution Factor

W tym roku obchodzimy 6-lecie naszej działalności, a jak na prawdziwe urodziny przystało, nie mogło obyć się bez urodzinowego przyjęcia!

Podczas części oficjalnej mieliśmy okazję poznać wyjątkowego gościa specjalnego, Pana Krzysztofa Wielickiego, jednego z najwybitniejszych himalaistów, który jako piąty człowiek na świecie zdobył Koronę Himalajów – aż 14 ośmiotysięczników. Pan Krzysztof podzielił się z nami swoim doświadczeniem w zdobywaniu najwyższych szczytów Ziemi, opowiadał o pasji, motywacji i dążeniu do osiągania założonych celów. Mogliśmy przełożyć jego wyzwania na te, z którymi mierzymy się na co dzień, jedynie w bardziej sprzyjającym środowisku. Z prelekcji wybrzmiało, iż najważniejsze są 3 rzeczy: ludzie, cel i reset – zupełnie jak w ITSF.  

Po tym wyjątkowym spotkaniu, odbyło się uroczyste wręczenie statuetek dla pracowników, którzy pracują z nami od ponad 5 lat. Tradycja ta została zapoczątkowana na naszym 5-leciu i co rok dołącza do tego grona kilka nowych osób. Doceniamy ich lojalność i cieszymy się, że wspólnie tworzymy tak przyjazne i długoterminowe miejsce pracy. A po części oficjalnej przystąpiliśmy do świętowania do białego rana… w końcu urodziny ma się tylko raz w roku!

#IT #ITSF #ITSolutionFactor #6lat #urodziny #rocznica #rozwój

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram