5.09.2022

5-lecie firmy IT Solution Factor

W tym roku nasza firma obchodzi 5-lecie działalności.

Jak co roku, udało nam się wspólnie spotkać i świętować dotychczasowe sukcesy. To wydarzenie było jednak inne niż zwykle, bo w formie wyjazdu integracyjnego.

Brief na ten wyjazd był ambitny: podsumować dotychczasowe osiągnięcia, poświęcić sobie wzajemnie dużo czasu i po prostu dobrze się bawić. Jak zawsze w przypadku ITSF, wszystkie cele zostały zrealizowane. Przez blisko dwa dni udało nam się między innymi intensywnie zintegrować podczas kilkugodzinnej gry terenowej oraz wspólnie świętować indywidualne sukcesy.

Część oficjalną swoim występem uświetnił znany i lubiany komik – Kacper Ruciński. Nie zabrakło przemówienia CEO - Kacpra Konopińskiego i wręczenia statuetek pracownikom, którzy są w ITSF od samego początku.

Naszym partnerom i klientom dziękujemy za wspólne lata, a zespołowi za zaangażowanie w sukcesy biznesowe i konsekwentne realizowanie wyznaczonych celów.

Ostatnie aktualności:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram